Montaż kotłowni Buderus

B U D E R U S

Buderus to marka o długiej tradycji. Powstała w 1731 roku w Niemczech jako przedsiębiorstwo rodzinne Johanna Wilhelma Buderusa. Dziś Buderus to wiodący na świecie producent niezawodnych i wysoce efektywnych rozwiązań systemowych w branży grzewczej. W Polsce urządzenia marki Buderus sprzedawane są od 1994 roku. Od 2002 roku marka należy do Grupy Bosch Thermotechnik GmbH, największego w Europie producenta systemów grzewczych. Klienci cenią przede wszystkim wysoką jakość urządzeń Buderus oraz możliwość ich łączenia w kompleksowe rozwiązania systemowe.
Urządzenia grzewcze to ważny element wyposażenia każdego domu i mieszkania. Zasadnicze znaczenie ma odpowiednie ich dopasowanie do potrzeb użytkowników. Dobierając urządzenie grzewcze, nie powinniśmy jednak zapominać również o jego wyglądzie. Ważne jest bowiem, aby dobrze prezentowały się we wnętrzu. W ofercie marki Buderus pojawiła się nowa linia urządzeń grzewczych, która stanowi zupełnie nową jakość na rynku wyposażenia wnętrz i urządzeń grzewczych. Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT wyróżniają się spośród innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku nowoczesnym i eleganckim wyglądem – ich fronty wykonane są z czarnego lub białego szkła tytanowego. Do atutów tych urządzeń zaliczyć należy również sterowanie za pomocą panelu dotykowego oraz modułową konstrukcję. Urządzenia te zaprojektowane zostały z myślą o osobach ceniących piękno i innowacyjne technologie.

Kotły Logamax plus GB192i i Logamax plus GB192iT doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu: zarówno w nowej lub modernizowanej kotłowni, jak i w kuchni, korytarzu, garażu czy w łazience. Dzięki nim nie musimy się już obawiać, że nieestetyczna obudowa kotła zepsuje nam klimat wnętrza. Kotły GB192i i GB192iT dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.
Urządzenia te wyposażone zostały w zintegrowany panel dotykowy, dzięki któremu ich obsługa jest bardzo prosta. Z jego pomocą użytkownicy mogą zmieniać wszystkie podstawowe parametry, m.in. temperaturę w pomieszczeniach i temperaturę c.w.u. oraz sprawdzić status ustawień i funkcji. Urządzenia nowej linii marki Buderus mogą być także sterowane zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej EasyControl. Pozwala na to opcja komunikacji przez internet.

Nowa seria to nie tylko nowoczesny wygląd i wysoki komfort użytkowania. Urządzenia zaprojektowano w sposób umożliwiający ich łatwe łączenie i tworzenie kompleksowych, innowacyjnych systemów grzewczych.

http://buderus-przyszlosc.pl/